Rūpes par zobu veselību nebeidzas vasarā!

Vasaras brīvlaiks ir lieliska iespēja apmeklēt zobu higiēnistu, veicot pilnu mutes dobuma higiēnu.

Izteikti, jauniešu vidū ir vērojamas izmaiņas augšanā un attīstībā, kas ietekmē viņu personību un ikdienas paradumus. Nereti aizmirstot par regulāru zobu kopšanu.

Mītu grāvējs:

  1. Es mazgāju zobus, dažreiz – četras reizes nedēļā.

🔹Ieteicams zobus mazgāt divas reizes dienā, no rīta un vakarā, vidēji 2-3 min.

  1. Neesmu lietojis zobu diegu, man laikam nevajag.

🔹Zobu diegošana ir daļa no  zobu mazgāšanas procesa. Zobu diegs ļauj vieglāk iztīrītu grūti sasniedzamās vietas zobu starpās un zem smaganas.

  1. Pat nezinu, kas ir starpzobu birstītes, ir arī mēles tīrītāji, irigātors?

🔹Šos varētu dēvēt par moderniem gadžetiem zobu un mutes kopšanā. Tie ir daudz un dažādi, moderni rīki, instrumenti, kas garantē žilbinošu, veselu smaidu, smaganas un mutes mikrofoloru.

  1. Parasti steidzos un zobus izberžu uz ātro.

🔹Parasti ieplāno savā ikdienas skrējienā vidēji 2-3 minūtas sava laika (2 reizes dienā), lai veiktu pilnvērtīgu zobu tīrīšanu. 

Zobu higiēnai jā!

1.Novērš problēmas: Zobu higiēnists var identificēt agrīnas zobu slimības pazīmes, piemēram, zobakmens, smaganu iekaisumu vai kariesu. Agrīnā stadijā ārstējot šīs problēmas, var novērst nopietnākas sekas nākotnē.

2.Piekļūst grūti sasiedzamām vietām: Pat ar labu zobu kopšanu, dažreiz ir grūti sasniegt visas grūti sasniedzamās vietas mutē. Zobu higiēnists veic profesionālu zobu tīrīšanu, lai noņemtu zobakmeni un citus uzkrājumus, kas ilgstošā laika periodā ir sakrājušies zobu starpās un zemsmaganā, tādējādi samazinot kariesa veidošanās riskus un uzlabojot Tavu zobu veselību.

3.Profesionāls padoms: Zobu higiēnists var sniegt personiskus padomus par mutes higiēnu un zobu kopšanu, ņemot vērā individuālās vajadzības. Tas var ietvert pareizas zobu birstes un zobu diega izvēli, lietošanu, pareizas zobu kopšanas tehnikas mācīšanu, lai nenodarītu kaitējumu zobu emaljai un smaganām.

4.Izglītošana: Apmeklējot zobu higiēnistu, jaunieši  iegūts un nostiprina zināšanas par pareizu mutes veselību. 

Zobi doti visai dzīvei un jaunība ir pamatposms veseliem zobiem un skaistam smaidam. 

🔹Ja ir apritējis gads, kopš pēdējās vizītes, tad atceries:

Bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem zobu higiēna ir valsts apmaksāta.

Bērni 7, 11 un 12 gadu vecumā zobu higiēnistu var apmeklēt divas reizes gadā.

Izmantojiet savu vasaras brīvlaiku, lai apmeklētu zobu higiēnistu. Tas palīdzēs Jums uzturēt labu mutes veselību un novērst iespējamās problēmas.

Neaizmirstiet arī turpināt rūpēties par savām smaganām un zobiem mājās, regulāri tīrot zobus un lietojot zobu diegu. Laba mutes higiēna ir svarīga visas dzīves garumā!

Neatstāj zobus novārtā, piesakies vizītei laikus!

📲Tālr. 29228384

📍Valmiera, Cēsu iela 19-32.

#vasarasbrīvlaiks #veselizobi #zobuhigiēna #jaunieši #profilakse #zobupārbaude #veselssmaids #Dentalfix #zobārstniecība #Valmiera

PIETEIKT VIZĪTI