Kad izvēlēties baltinošu zobu pastu?

Atšķirībā no parastajām zobu pastām, baltinošās zobu pastas sastāvā ir abrazīvas un aktīvās vielas, kas veic zobu emaljas baltināšanu, lai mazinātu zobu pigmentāciju un uzlabotu to baltumu.

Kad ieteicams izvēlēties baltinošu zobu pastu?

  • Pēc profesionālās balināšanas veikšanas, lai pastiprinātu efekta iedarbību;
  • Lai samazinātu izveidojušos pigmentāciju, ko izraisījusi kafija, tēja u.c. produktu lietošana;
  • Lai uzlabotu savu zobu izskatu.

Ko izvēlēties?

Iegādājoties zobu pastu, pievērs uzmanību tās sastāvam.

Izvēlies baltinošu zobu pastu, kuras sastāvā ir fluorīds, kas palīdz stiprināt zobu emalju un novērš zobu bojāšanos. Maigu baltinošo efektivitāti nodrošina aktīvā oglekļa koncentrācija (balinot un saudzējot zoba emalju). NLS, triklozāns un citas kaitīgas sastāvdaļas ir ķīmiski daudz iedarbīgākas, bet tās neveiks saudzīgu balināšanu un būs daudz ķīmiskākas. Pievērs uzmanību, lai zobu pasta veic arī antibakteriālu iedarbību, kas samazina nevēlamo baktēriju daudzumu, kā arī tādu, kas neietekmē zobu jūtīgumu.

Jāatceras:

ja zobu pigmentācija jeb pārkrāsošanās ir izraisīts citu iemeslu dēļ, piemēram, zobu bojājumu gadījumā, novecošanās dēļ vai medikamentu lietošanas rezultātā, baltinošā zobu pasta var nebūt tik efektīva.

  • ja zobi ir jūtīgi, baltinošās zobu pastas zobus var padarīt vēl jūtīgākus.
  • Ja vēlies ikdienas zobu kopšanā izvēlēties baltinošo zobu pastu, jautā savam zobu higiēnistam, kura no pastām būs piemērotāka tieši tev.

Baltinošās zobu pastu lietošanas ilgums atkarīgs no zobu jūtīguma un struktūras. Baltinošās zobu pastas, kas satur abrazīvus materiālus, nav paredzētas ilgstošai lietošanai (kādam 2-3 mēneši, citam 6 mēneši).  Ilgstoša baltinošās zobu pastas lietošana var padarīt zobu emalju plānāku. Ja plānojat ilgstoši lietot baltinošo zobu pastu, mēģiniet to lietot vienlaicīgi ar kādu no parastajām zobu pastām, kas paredzētas emaljas aizsardzībai un stiprināšanai.

Lai saudzētu savus zobus, noturot tiem balto toni, aicinām konusltēties ar savu zobu higiēnistu par pareizu baltinošās pastas lietošanu ikdienā.

Mūsu klīnikā pieejamas dažādu veidu baltinošās zobu pastas:

  • GUM Original White zobu pasta.
  • S.E.Y.S.S.O.  professional Carbon Whitening Charcoal.
  • Curaprox. Be You zobu pastas ar 6 dažādām garšām.

Lai balti, mirdzoši un skaisti zobi!

#balinošazobupasta #zobupasta #zobubalināšana #zobuhigiēna #baltizobi #veselizobi #dentalfix 

Apply now