Zobu balināšana ar ZOOM

Kopti zobi ir mūsu pērles, kas mūs padara bagātus un īpašus!

Par Philips “ZOOM”

Efektīva un saudzīga profesionālā zobu balināšana ar Philips “ZOOM” with speed.

 

Neslēpies aiz tumšas zobu emaljas! Ikviens no mums sapņo par baltu un žilbinošu smaidu. Arī skaists smaids ar gadiem zaudē savu spožumu, zobu emalja kļūst tumšāka un tam ir vairāki iemesli:

 

– ikdienas pārtikas produktu un dzērienu ietekme. Kafija, tēja vai vīns veic dabīgu zobu krāsošanu, zobiem zaudējot gaišo pigmentu;
– slikti ieradumi (smēķēšana, alkohols, neveselīgs uzturs);
– slikta mutes higiēna;
– iedzimti faktori;
– ilgstoša medikamentu lietošana;
– ar vecumu saistītas izmaiņas.

 

Philips “ZOOM” ir jaunākās paaudzes profesionālā un saudzīgākā zobu balināšanas sistēma, kas spēj zobu emalju pārvērst līdz pat 8 toņiem baltāku! Ievērojami samazina zobu jutības risku balināšanas procedūras laikā un pēc procedūras veikšanas.

ZOOM zobu balināšanas tehnoloģija

– balstīta uz gēla izmantošanu ar zemu ūdeņraža pārskābes saturu, kas ir pakļauta ultravioletā starojuma iedarbībai;

 

– aktīvais gēls satur kalcija fosfātu, kas aizpilda tukšumus, kuri paliek pēc sagrautā pigmenta. Pateicoties tam, procedūras laikā emalja netiek bojāta, bet tieši pretēji – tiek papildus nostiprināta.

Zobu balināšanas procedūra

Pirms zobu balināšanas procedūras ir nepieciešams apmeklēt zobu higiēnistu, kas veiks apskati, pārliecinoties, ka pacientam nav kontrindikācijas procedūrai. Speciālists pievērš uzmanību smaganu stāvoklim, kariesa vai citu slimību klātbūtnei, veicot pilnu mutes dobuma higiēnu.

 

Ieteicams pirms zobu balināšanas procedūras veikt profesionālo zobu higiēnas procedūru.

 

Procedūras ilgums ir nepilnas 2h, kuru laikā:

– pacients tiek sagatavots procedūrai;
– tiek aizsegtas smaganas un uz zobiem tiek uzklāts balinošais gels;
– “Philips ZOOM!” gaisma uz zobiem aktivizē balinošo gelu;
– Uzlabotā UV gaismas spektra lampa aktivizē balinošo gelu un nepakļauj zobus karstuma ietekmei.

 

“Philips ZOOM!” balinošajam gelam ir neitrāls pH līmenis un tas satur kalciju, kas ir zoba emaljas mikroelements. Kalcija joni, kas ir gela sastāvā palīdz stiprināt zobus, mazinot zobu jutību, veido aizsargkārtu, kas ne tikai aizpilda virsmas mikrodefektus, bet padara zobu virsmu gludāku un spīdīgāku.

 

Jāteic, ka zobu balināšanas efektam nepakļaujas estētiskie uzlabojumi, kā plombes, kroņi vai venīri. Ja plombes ir viegli saskatāmā vietā, kā priekšzobos, pēc “Philips ZOOM” procedūras būs nepieciešams tās atjaunot, lai saskaņotu toņus un iegūtu vienmērīgu zobu pigmentāciju.

Svarīgi atcerēties

48h pēc procedūras ieteicams nelietot krāsainu ēdienu vai dzērienus - tie var atstāt pigmentus zobu emaljā! Pareizi kopjot mutes dobumu ikdienā, mazgājot zobus divas reizes dienā, izmantojot zobu diegu un veicot zobu higiēnu - rezultāts saglabājas 2 – 5 gadus. Ļauj smaidam iedvesmot!